EPLAN FORUM ONLINE

czwartek 30 lipca 2020 r., godz. 8.00 - 17.00

 

W czwartek 30 lipca 2020 r., EPLAN w Polsce organizuje swoje pierwsze FORUM ONLINE w nowej wirtualnej przestrzeni zaprojektowanej tak, aby każdy mógł do niej  bezpłatnie dołączyć z dowolnego miejsca i w dogodnym dla siebie momencie.


W czasie, gdy profesjonalne targi, spotkania i konferencje są odwoływane, pojawia się idealna okazja do spotkania i wymiany doświadczeń! Możesz spotkać się z naszymi Ekspertami w unikalnym, wirtualnym formacie zza swojego biurka, bez konieczności odbycia podróży służbowej.

  • Czego możesz oczekiwać po naszym pierwszym FORUM ONLINE?


Stworzyliśmy wirtualne pokoje z różną tematyką. Oferujemy webinaria na żywo, spotkania z ekspertami, historie wdrożeń u Klientów, nasze nagrane webinaria, broszury, mnóstwo wskazówek i sztuczek, jak w pełni skorzystać z możliwości oprogramowania EPLAN. Poznaj Zintegrowany Łańcuch Wartości dostarczany we współpracy z firmą Rittal. Dowiedz się więcej o aktualnych możliwościach licencyjnych, zaletach pracy w sieci, rozwiązaniach chmurowych i najważniejszych nowościach oferowanych przez Platformę EPLAN.


Masz pytania lub sugestie? Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu i porozmawiać z ekspertami firm EPLAN i Rittal przez cały dzień.
Nie przegap okazji, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych treści  i zarezerwuj miejsce na wirtualnym forum już teraz!

Szczegółową agendę spotkania znajdziesz poniżej:

Agenda Forum

 

Spotkajmy się na naszym FORUM ONLINE w czwartek 30 lipca 2020 r.

Nasze wirtualne drzwi będą otwarte od 8 rano do 17, abyś w dowolnym momencie mógł dołączyć do nas.